62 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Centrum Kultury w Ostródzie, wzorem lat ubiegłych , w dniu 3 marca 2017r. o godz 10.00,

w Sali Reprezentacyjnej zamku w Ostródzie- organizuje Eliminacje Miejskie 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs jest długą piękną polską tradycją, upowszechniającą kulturę słowa polskiego. Wspierajmy konkurs, tradycję ,a przede wszystkim osoby utalentowane,aby mogły rozwijać swoje pasje związane z recytacją i interpretacją literatury i poezji.

Tę prośbę kierujemy do Dyrektorów placówek oświatowych, Polonistów, oraz Pedagogów wychowujących przez sztukę. Zachęcajcie Państwo swoich uczniów, do podjęcia takiego wyzwania.

Aktywność w dziedzinie kultury słowa polskiego , to także wizytówka szkoły i Jej Pedagogów.Regulamin konkursu dopuszcza udział osób dorosłych, w związku z czym zachęcamy i zapraszamy do udziału wszystkich,  dla których  interpretacja poezji i prozy jest pięknym wyzwaniem i pasją.