Cree+AB Band-akustycznie-walentynkowo.

Luty 17 ||20:00 - 23:30

Zapraszamy na wyjątkowy, klimatyczny koncert dawno nie słyszanego w Ostródzie bluesa. Wystąpią dwa zespoły: jako support zespół AB Band z Ostródy oraz grupa CREE z Sebastianem Riedlem na wokalu. Obydwa zespoły zagrają akustycznie.
Zespół Cree powstał w 1993 roku w Tychach z inicjatywy trzech niespełna 16-letnich chłopców – Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka i Adriana Fuchsa. Pomysłodawcą nazwy był muzyk Ryszard Riedel, ojciec Sebastiana, którego fascynowała historia i życie Indian, sam chciał w przyszłości mieć zespół o takiej nazwie.

Wystąpią w składzie:
Sebastian Riedel – gitara, wokal, harmonijka ustna, Sylwester Kramek – gitara, Lucjan Gryszka – gitara basowa, Amadeusz Majerczyk – perkusja, Adam Lomania – instrumenty klawiszowe.

Koncert odbędzie się w sali kameralnej amfiteatru.

Do 10.02 bilety w cenie 35 zł, od 11.02 do dnia koncertu 45 zł do nabycia w amfiteatrze w pok. 105 oraz na stonie www.ck.ostroda.pl

Luty 17