FEN 25: Ostróda Fight Night

Czerwiec 15 ||18:30 - 23:30

Gala MMA / K-1 na świeżym powietrzu! 15 czerwca zawodników Fight Exclusive Night ugości Amfiteatr w Ostródzie, który usytuowany jest nad brzegiem jeziora Drwęckiego. W walce wieczoru gali FEN 25 zmierzy się Maciej Jewtuszko z Vaso Bakocevicem. W Ostródzie kibice zobaczą też w akcji płeć piękną: Katarzyna Lubońska stanie naprzeciw Izabeli Badurek. Dodatkowo w klatce wystąpi Adrian Zieliński – zawalczy on o pas FEN w kat. piórkowej. Fani MMA zobaczą także starcia: Kijańczuk VS Kowalski, Bielski VS Skrzypek, Janusz VS Gutowski. Kibice K-1 też nie będą narzekać, ponieważ federacja przygotowała też zestawienia kickbokserskie: Szreder zawalczy z Wiwatowskim, Paczuski z Łasiewickim oraz Radosz z Zygmuntowiczem! Zapraszamy!

Czerwiec 15

Amfiteatr