Filmowo, Walentynkowo, Magicznie w Amfiteatrze.

14 lutego 2021 ||11:00 - 19:00

Po wielu tygodniach przerwy Centrum Kultury w Ostródzie serdecznie zaprasza na filmowe Walentynki w amfiteatrze.
Na godz. 11.00 zapraszamy dzieci.
Zagadka: Jaki tytuł nosi film, który przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych widzów? To druga część przygód dwóch sióstr, rezolutnych księżniczek, w bardzo mroźnej scenerii. Na pewno już wiecie 🙂
O godz. 17.00 starszych widzów będzie wzruszać historia ekscentrycznej opiekunki i jej wyjątkowego pacjenta. Klasyczny „wyciskacz łez”, z którego dowiemy się, że miłość może nie zawsze wszystko zwycięża, ale na pewno zawsze warto jej doświadczyć.
Przed obydwoma seansami czas umili czarodziejskie show w wykonaniu iluzjonisty Adama Duryło ( https://www.iluzjonista-adam.pl/).
Wstęp bezpłatny, wejście od ul. Mickiewicza.
Obowiązują zasady DDM – Dystans, Dezynfekcja, Maseczka.
Uwaga: dochodzi czwarta zasada – zakaz spożywania posiłków i napojów w miejscu imprezy (uczulamy wielbicieli chipsów i popcornu).
Szczegóły na temat filmów i możliwość rezerwacji miejsca pod numerem: tel. 89 670 90 72 w piątek 12 lutego do godz. 16:00

Date:
14 lutego 2021