• To wydarzenie minęło.

IWONA, KSIĘŻNICZKA BURGUNDA

3 października 2021 ||17:00 - 19:00

Zapraszamy na SPEKTAKL!
Już w najbliższą niedzielę, 3 października 2021 Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza Państwa do Sali Kameralnej Amfiteatru,
na SPEKTAKL TEATRALNY wg. Gombrowicza w reżyserii Moniki Kazimierczyk, w wykonaniu młodzieżowej grupy teatralnej ŁO/MEN, pt.:
„IWONA, KSIĘŻNICZKA BURGUNDA”
Ten pierwszy, napisany jeszcze przed wojną, w 1935 roku, dramat Gombrowicza – to sceniczna groteska i zarazem satyryczny obraz społeczeństwa, które krępuje i obezwładnia jednostkę.
Jak bardzo tekst jest nadal aktualny? Przekonajcie się Państwo już w najbliższą niedzielę.
Bilety na wydarzenie w cenach: 15 zł – normalny i 10 zł – ulgowy (dla młodzieży, seniorów i posiadaczy Karty Ostródzkiej) do kupienia na stronie www.ckostroda.interticket.pl lub stacjonarnie w Amfiteatrze w pokoju 105 (wejście od strony hotelu)

3 października 2021
Godzina: