Koncert Reggaeside + Dub Night vol. 5(Roots Trippin,Infinity SS)

26 października 2018 ||20:00 - 27 października 2018 ||02:00

Zapraszamy na pierwszy z cyklu koncertów Jesień w amfiteatrze. Będzie to już piąta odsłona cyklu Dub Night wraz z koncertem zespołu Reggaeside.

Tym razem na Dub Night vol. 5 zagrają lokalne ekipy: starzy wyjadacze z Roots Trippin Sound System oraz młody adept sztuki dubu – Infinity Sound System, który debiutował trzy lata temu na ORFie w wieku lat 12 !!!!

REGGAESIDE to polski zespół grający muzykę reggae z elementami funky, rocka, popu i ska. Zespół powstał w 2012 roku w Nowym Mieście Lubawskim.
Reggaeside jest finalistą 9 edycji programu “Must be the music. Tylko muzyka”. Zespół wystąpił również w programie O! Polskie przeboje, a także był gościem Dzień dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Halo Polonia, Teleexpress oraz Rodzina wie lepiej.
W czerwcu 2016 roku ukazał się singiel „Czas” zapowiadający debiutancki album „Szczęście”.
W kwietniu 2017 roku ukazał się debiutancki album zespołu wraz z dwoma promującymi singlami „Marzenia” i „Żyć pogodnie”.
W lipcu 2018 roku ukazał się singiel “Na Szczyt” zwiastujący kolejną płytę.
Podczas swojej działalności zespół zagrał około 200 koncertów plenerowych i zdobył wiele prestiżowych nagród na konkursach i festiwalach.
Tylko w 2017 roku:
– Grand Prix podczas Festiwalu Katar 2017 w Toruniu
– Grand Prix oraz nagrodę publiczności podczas festiwalu Jaszczur w Lisewie
– I miejsce, Festiwal Reggae na Piaskach 2017 w Ostrowie Wielkopolskim
– II miejsce Festiwal Undergramy w Tczewie
– II miejsce Pro Rock 2017 w Olsztynku
– II miejsce podczas Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych w Grodkowie
W 2018 roku Reggaeside zdobył Grand Prix podczas Festiwalu “Wielki Ogień” im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Obecnie zespół prowadzi intensywną działalność koncertową grając energetyczną muzykę z pozytywnym i wartościowym przekazem.

Skład zespołu:
Karol Olszewski-wokal