Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert zespołu Cisza Jak Ta

13 listopada 2016 ||18:00 - 20:00

25zł

Zapraszamy na wyjątkowy koncert z „krainy łagodności” zespołu CISZA JAK TA. Zespół wystąpi 13 listopada o godz. 18.00 w Sali kameralnej amfiteatru.

Od kilkunastu lat grupa jest w nieustannej trasie koncertowej liczącej jak do tej pory ponad 650 koncertów, przemierzając kraj wzdłuż i wszerz, wszędzie spotykając się z gorącym odbiorem publiczności spragnionej wyjątkowych słów i niezwykle ciepłego, mądrego przekazu artystycznego.
Dynamiczny rozwój zespołu został w 2013 roku uhonorowany PEGAZEM KULTURY, płyta „Nasze Światy” została uznana POETYCKĄ PŁYTĄ ROKU 2011 , a płyta – „Wuka” POETYCKĄ PŁYTĄ ROKU 2013.

Zamieszczone utwory zespołu na portalu Youtube zostały odsłuchane w sumie ponad 15 MILIONÓW razy, a oficjalna strona grupy na portalu Facebook ma ponad 90.000 przyjaciół. W 2014 ROKU ZESPÓŁ ZDOBYŁ NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TVN I RADIOWEJ TRÓJKI – Skoda Auto Muzyka , zdobywając głosami słuchaczy DZIEWIĘĆ Z DZIESIĘCIU PIERWSZYCH MIEJSC.

„Są wyjątkowym zjawiskiem na scenach Krainy Łagodności. Gdziekolwiek się pojawią – tam oczekują ich wierni słuchacze, mimo, że nie zabiegają o wsparcie mediów. Rzadko można spotkać ich w radiu, w telewizji też nie goszczą prawie wcale, a mimo to miłośników zespołu ciągle przybywa. Nawiązują do najlepszych tradycji poezji śpiewanej, rodem z poetyckiego świata wrażliwości Starego Dobrego Małżeństwa, Raz Dwa Trzy czy Wolnej Grupy Bukowina. Swą muzyką niosą radość i uśmiech, ale także refleksję i zadumę. Poezją zdają się oczyszczać świat z brudu, smutku i zła. Czynią to w sposób mistrzowski, niezwykle otwierając się od początku koncertu na świat i słuchaczy – dlatego świat życzliwości słuchających zawsze stoi dla nich otworem. Niezwykłym wdziękiem i bezpretensjonalnością zjednują sobie przyjaciół, którzy z uśmiechem lub zadumą spijają z ich ust słowa największych polskich poetów. To pieśni sercem pisane.”

Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży (30 zł w dniu koncertu) do nabycia w ostródzkim amfiteatrze pok. 105 (wejście od strony hotelu Willa Port) oraz on-line:

http://bilety.8merch.com/koncert_zespolu_cisza_jak_ta-id10458

Szczegóły

Data:
13 listopada 2016
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
25zł

Organizator

CK Amfiteatr
Telefon:
89 6709071
Email:
bp@um.ostroda.pl
Strona internetowa:
http://www.ck.ostroda.pl

Miejsce

Sala kameralna amfiteatru
Mickiewicza 17a
Ostroda, warmińsko-mazurskie 14100 Polska
+ Google Map

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress