• To wydarzenie minęło.

Ostre Dzianie#3 – koncert

21 września 2019 ||18:00 - 22:00

W sobotę 21 września w ostródzkim amfiteatrze wystąpią: Piotr Bukartyk z zespołem, Iza@Latynoscy Brothers oraz zespół Ostre Dzianie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

W maju br. Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało kolejne środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tym razem jest to kwota 47.000 zł na projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#3”.
Projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#3” obejmuje m.in. organizację szeregu warsztatów artystycznych (m.in. gitara, multimedia, choreografia, produkcja dźwięku, dekoracja) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami (m.in. Piotr Bukartyk). W warUczestnicy projektu nagrają wspólnie piosenkę, nakręcą do niej teledysk i zaprezentują wszystko to na scenie amfiteatru właśnie 21 września.
Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.

Centrum Kultury dziękuje Panu Zbigniewowi Babalskiemu – posłowi na Sejm RP za udzielenie poparcia projektowi Ostre Dzianie #3.

W czasie koncertu będziemy prowadzić zbiórkę środków pieniężnych na leczenie Majki. Majka to młoda kobieta z Ostródy chora na glejaka mózgu.- pomóżmy wszyscy razem Majce wrócić do zdrowia. W czasie koncertu będą sprzedawane cegiełki w cenie 5 zł na jej leczenie. Mamy nadzieję, że każdy kto przyjdzie na koncert wrzuci przysłowiową „piątkę” do puszki lub wylicytuje jakiś przedmiot

OSTRE DZIANIE#3

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

21 września 2019