Ostróda Reggae Festival 2019

11 lipca 2019 ||17:00 - 14 lipca 2019 ||23:30

Po raz 19 zapraszamy Was na Ostróda Reggae Festival!
Jesteśmy największą polską imprezą związaną z wywodzącą się z Jamajki muzyką i kulturą reggae. Na przestrzeni lat festiwal zdobył cenioną w świecie markę jako wydarzenie umiejętnie łączące rozrywkę i relaks z edukacją i promocją nowych zjawisk i trendów. Na jego scenach występowało wielu najbardziej znaczących artystów gatunku z Jamajki, Polski i całego świata. Wyróżnia go wyjątkowa atmosfera budowana przez kolorową, międzynarodową publiczność w każdej grupie wiekowej i duża liczba międzypokoleniowych rodzin. ORF określany jest najbezpieczniejszym festiwalem w Polsce. Ukoronowaniem wieloletnich działań organizatorów na polu promocji kultury jamajskiej w Polsce był fakt podpisania przez partnera imprezy, Miasto Ostróda, umowy partnerskiej z jamajskim Ocho Rios w 2018 roku.
Do imponująco długiej listy międzynarodowych gwiazd reggae w jego wielu podstylach oraz plejady polskich artystów gatunku, które wystąpiły na festiwalowych scenach, dołączają już pierwsi wykonawcy edycji 2019.
Ich listę możecie śledzić na bieżąco na festiwalowej stronie:

Zapraszamy do Ostródy – tu naładujesz się pozytywną energią na cały rok!

Ostróda Reggae Festival 19 edycja: 11-14.07.2019

Start: