Polska Wersja w Ostródzie!!!

15 lutego ||20:00 - 23:30

Już 15 lutego kolejna wyjątkowa Hip Hopowa noc w Ostródzie.
Tym razem na scenie Sali Kameralnej Ostródzkiego Amfiteatru zagra jedyna w swoim rodzaju niepowtarzalna ekipa – POLSKA WERSJA !!!

INFORMACJE NA TEMAT KONCERTU:
DATA : 15.02.2020 (sobota)
MIEJSCE : Sala Kameralna Ostródzkiego Amfiteatru
ul. Mickiewicza 17A

SPRZEDAŻ STACJONARNA – bilety do nabycia w Doner Brothers (dawniej DonerKing) ul Czarnieckiego 21/9 Ostróda.
Można też kupić u naszych ambasadorów Lloyd Webber, Paweł Duży, Paulina Czerwiec.
Start sprzedaży 8 stycznia

SPRZEDAŻ ONLINE – klitkarecords@gmail.com – wyśij emaila w tytułe wpisz POLSKA WERSJA)

CZAS: 20:00 Otwarcie Bramki

Polska Wersja to duet stworzony przez Hinola oraz Jano. Muzycznie obaj wzajemnie się uzupełniają, sprawiając, że każdy ich numer jest niepowtarzalnym połączeniem starych czasów polskiego rapu z nowym brzmieniem popularnym na polskiej scenie. Duet PW jest jedyny w swoim rodzaju – na scenie próżno szukać drugiej tak wpływowej i popularnej ekipy, która dociera zarówno do starszych jak i młodszych słuchaczy.