VII koncert by Świat usłyszał 2019

16:30 Ostródzka Łódź Ratunkowa
17:00 niemaGOtu

Kochani!
Już po raz siódmy w naszym mieście odbędzie się koncert „…by Świat usłyszał”!
Bardzo się cieszymy, że i w tym roku udało się go zorganizować!
Zapraszamy do amfiteatru wszystkich, którzy chcą posłuchać dobrej muzyki, naładować akumulatory potężną dawką radości i tańca oraz zobaczyć i zaświadczyć, że chrześcijanin katolik nie musi być smutny!

W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół niemaGOtu (znany m. in. jako autor hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie „Błogosławieni miłosierni”. Bardzo dużo dobrych, energetycznych pozytywnych dźwięków i harmonii.

Oprócz tego usłyszymy też zespół Ostródzkiej Łodzi Ratunkowej – czyli młodzi muzycy z Ostródy i okolic, którzy spotykają się na comiesięcznych czuwaniach, by wielbić i śpiewać na chwałę Pana Boga i pożytek ludzi.

Koncert poprowadzi znana na Warmii i Mazurach postać medialna – Bartosz Gołębiowski, dziennikarz i prezenter TVP Olsztyn.

Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Ostródy Zbigniew Michalak.
Patronat honorowy i duchowy nad wydarzeniem objął Ks. Abp. Józef Górzyński.

Współorganizatorami Koncertu są Stowarzyszenie „…by Świat usłyszał” oraz Centrum Kultury w Ostródzie.

Date:
23 czerwca 2019