WOŚP w Ostródzie

15 stycznia 2017 ||12:00 - 21:00

WOŚP w Ostródzie
Koncerty Sex Bomby, Pampeluny, Pink Roses, Strefa Twórczego Recyclingu Rzecz Jasnej, licytacje Mostu WOŚP, Pakiet Startowy nr 1 Ostródzkiego Pólmaratonu to tylko jedne z nielicznych atrakcji tegorocznej edycji WOŚP w Ostródzie.

Ostróda jak co roku bierze czynny udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W bieżącym roku zbieramy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Ostródzki finał odbędzie się 15 stycznia w amfiteatrze. Przez cały dzień odbywać się będą tutaj gry i zabawy dla dzieci, koncerty (główną gwiazdą będzie rockowy zespół Sex Bomba)), a także licytacje. Oprócz występu Sexbomby w ostródzkim amfiteatrze wystąpią także: zespoły A-B Band (blues rock), Rene (pop-rock) Szwindel (ska), Decent (rock), Pampeluna 4P (rock z rapem). Można także będzie obejrzeć finał warsztatów dla młodzieży – tanecznych a Arturem Kuriata i hip hop. W ramach WOŚP w Ostródzie Stowarzyszenie Rzecz Jasna zaprosi z kolei rodziców z dziećmi na Rodzinną Strefę Twórczego Recyclingu, czyli jak nadać nowe życie starym przedmiotom. Twórczy recycling to artystyczne, kreatywne przetwarzanie tego, co już niepotrzebne.
Początek warsztatów i strefy dziecięcej o godz. 12.00, początek koncertów o godz. 14.00.
Równolegle na hali OCSiR przy ul. Kościuszki odbędzie się mecz Sokół Ostróda kontra Orkan Ostróda. Będzie to jedyny i wyjątkowy mecz w „piłko-rękę”. Połowa meczu odbędzie się w pikę nożną, druga w piłkę ręczną. Początek o godz. 12.00.
Cały czas można przeznaczać przedmioty lub usługi na licytacje orkiestrowe. Osoby chętne do przekazania swoich darów proszone są o przynoszenie ich do amfiteatru w Ostródzie (wejście od strony Hotelu Villa Port).
Informacje na temat Finału znajdują się na stronie www.wosp.ostrodaonline.pl
W ramach ostródzkiego finału tradycyjnie można wylicytować:
Patronat mostu nad Drwęcą przy ul. Mickiewicza. O tytuł ten ubiegać się mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zwycięzca licytacji będzie miał prawo do podania własnego imienia, nazwy firmy czy imienia swojej dziewczyny lub chłopaka. Ta informacja pojawi się na tablicy o max. wielkości 80cmx80cm jako darczyńca mostu.
Innymi przedmiotami wystawionymi na licytację są m.in. całoroczny karnet na wyciąg nart wodnych, medal Napoleon a Osterode, karnety VIP na Ostróda Reggae Festiwal, bilety na Festiwal Muzyki Tanecznej, całoroczne bilety do amfiteatru. Zapraszamy na stronę: http://aukcje.wosp.org.pl/karta/Sztab-Ostroda
#wosp2017 #ostroda #ostróda #wosp

Date: