KONCERT PRZEBOJÓW WŁOSKICH I ANGIELSKICH

Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza na pełen uroku koncert „Romantic” w wykonaniu włoskiego tenora Sergio Bettasa oraz polskiej skrzypaczki Ilony Perz – Golki. Usłyszymy romantyczne przeboje muzyki rozrywkowej w języku włoskim i angielskim w przepięknych aranżacjach muzycznych, przy akompaniamencie skrzypiec i podkładów muzycznych.
Serdecznie zapraszamy! Bilety już wkrótce dostępne, na www.ck.ostroda.pl oraz stacjonarnie w Amfiteatrze, pok. 105.
YLO Violin (Ilona Perz-Golka) jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. Skrzypce towarzyszyły jej od najmłodszych lat. W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami. Ilona Perz-Golka jest mieszkanką Gminy Raszyn.
Sergio Bettas przygodę z muzyką zaczynał od gry na instrumentach, potem odkrył w sobie pasję do śpiewu. Włoski tenor jest absolwentem Konserwatorium Sztuki Śpiewu w Ferrarze(Conservatorio Statale di Musica Girolamo Frescobaldi di Ferrara). Swój warszatat doskonalił u znanego włoskiego śpiewaka operowego Nazzareno Antinori’ego. Drogę zawodową Bettas rozpoczął w Teatro Regio w Parmie. W 2008 roku przyjechał do Polski i rozpoczął współpracę z Teatrem Wielkim w Warszawie. Występował w klasykach operowych: Aida, Traviata, Otello, Halka, Straszny Dwór.