Letnie spotkania kabaretowe w Ostródzie.

Można powiedzieć, że Ostróda to miasto będące kwintesencją Mazur. Położone na Pojezierzu Iławskim, ma na swoim terenie w sumie 12 jezior. Słynie ponadto z gotyckiego układu urbanistycznego, zabudowań koszarowych, zamku krzyżackiego i kanału elbląskiego.

W tym roku do atrakcji Ostródy dołączy wyjątkowy kabareton.
1 lipca w amfiteatrze ostródskim zobaczymy niezwykły tandem który tworzą dwa topowe zespoły Kabaret Młodych Panów z Rybnika i Smile z Lublina. Dołączą do nich Łowcy.B z Cieszyna i jedyna kobieta w tym gronie Ewa Błachnio – znana wielbicielom kabaretu z grupy Limo. 11 wspaniałych mężczyzn i jedna dama z drugiego końca mapy polski przyjedzie na Mazury, aby rzucić publiczność na kolana. Znając ich bardzo dobrze, wiemy że im się to uda.

Pokażą humor obyczajowy i społeczny, absurdalny i szalony. Zobaczymy skecze o policji, szkole, rodzinie, trudnych relacjach damsko – męskich, zagubionych ojcach, muzykach alternatywnych, bezradnych nauczycielach, o bogaczach i biedakach. Każdy znajdzie coś co szczególnie go bawi, daje mu relaks, pozwala zapomnieć o tym, o czym na wakacjach nie chce się pamiętać.

Wspaniałe wakacje pełne jezior i śmiechu. Czego chcieć więcej? Zapraszamy.

1.07, godz. 19:00
Amfiteatr, Ostróda ul. Mickiewicza 17A