Mój Ulubiony Młynarski- Piotr Machalica-Powiatowy i Miejski Dzień Działacza Kultury

Recital „Mój ulubiony Młynarski” to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze.

Tym razem powstał koncert, przeplatany osobistą opowieścią aktora, składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Wojciecha Młynarskiego. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury.
„Mój ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary, trąbkę, instrumenty perkusyjne oraz akordeon. W programie m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą”, czy „Blue Tango”.