Przełożony termin koncertu Andrzeja Poniedzielskiego-nowy termin 6 maja 2020r.godz.18.00 Bilety nie tracą ważności

Komunikat Centrum Kultury w Ostródzie.

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego , oraz władz samorządowych miasta Ostróda, Centrum Kultury włącza się w program kroków ostrożności i do końca marca odwołuje zaplanowane imprezy. Jednocześnie informujemy,że Koncert Andrzeja Poniedzielskiego został przełożony z dnia 13 marca na 6-ego maja 2020r.

Bilety zakupione na koncert 13 marca nie tracą ważności.Osoby ,które nie będą mogły skorzystać z terminu 6 maja,zapraszamy ,od poniedziałku 16 marca do pokoju nr 10 ,po zwrot pieniędzy za bilety. Wyrażamy nadzieję,że Państwo zrozumiecie zaistniałą sytuację kryzysową i spotkamy się wszyscy zdrowi i radośni po okresie karencji na koncertach planowanych i nowych,w tym na oczekiwanej Gali z Andrzejem Poniedzielskim. Państwu i sobie życzymy zdrowia!