Teatr dla dzieci „Morskie opowieści” w innym terminie

W związku z aktualną sytuacją, 4 kwietnia nie odbędzie się przedstawienie dla dzieci „Morskie opowieści”. Centrum Kultury w Ostródzie pozostaje w porozumieniu z Teatrem Katarynka i spektakl ten odbędzie się w terminie późniejszym. Na ten moment nie możemy jednak Państwu podać konkretnej daty. Jak tylko będziemy mogli podjąć decyzję, co do nowego terminu, natychmiast poinformujemy o tym Państwa, na wszystkie dostępne nam sposoby.
Zapewniamy jednocześnie, że zakupione już bilety na dzień 4 kwietnia, nie stracą swojej ważności i będzie można je wykorzystać w nowym terminie spektaklu. Tych z Państwa, którzy jednak chcieliby bilety zwrócić, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (89 642 29 72), w celu umówienia się na termin zwrotu.