Teatralny Hit pt. „Klimakterium i już” w Ostródzie

Serdecznie zapraszamy na pierwszą część największego hitu komediowego!
Spektakl to ponad dwie i półgodziny śmiechu i dobrej zabawy.

Spektakl wystawiony już ponad 2000 razy.
Sprawdzona rzecz przez pond 600 tysięcy widzów.

16 Lipca 2016 r. godz. 20:00, AMFITEATR OSTRÓDA ul. Mickiewicza 17A

SPEKTAKL TEN TO OGROMNA DAWKA HUMORU I ŻYCIOWYCH PRZEMYŚLEŃ W INTELIGENTNY I ZABAWNY SPOSÓB PRZEKAZANA PRZEZ CZTERY ZNAKOMITE AKTORKI!!!

W Ostródzkim Amfiteatrze wystąpią:
Zosia – Grażyna Zielińska, Malina – Ewa Cichocka,
Pamela – Elżbieta Jodłowska, Krycha – Małgorzata Gadecka

Bilety indywidualne Ostróda:
Sklep Muzyczny „GRZEŚ” ,Centrum Kultury w Ostródzie (Zamek), Żegluga Ostródzko – Elbląska
Bilety indywidualne Olsztyn:
Miejska Informacja Turystyczna pl. Jana Pawła II 1, (w budynek Ratusza) tel. 89 521 03 98
Sklep Muzyczny ROCKFAN ul. Nowowiejskiego 1, (Dom Handlowy INKA) tel. 601 772 906

Zamówienia grupowe, sprzedaż wysyłkowa, informacje tel. 502 661 402 / 515 922 426

Bilety przez Internet: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.biletin.pl

Cena biletów:30/40/50/60zł

Czas Trwania: 150 min

O SPEKTAKLU
W ten sposób o sprawach kobiet nikt jeszcze nie mówił. Tak dowcipnie, otwarcie, z takim dystansem do siebie i poczuciem humoru, jak robią to bohaterki. Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o tym, co żadnej z pań nie ominie, co nieuchronne. I, jak się okazuje, ani wstydliwe, ani takie straszne, choć jeszcze do niedawna samo to słowo nie chciało przejść nam przez usta. A tym czasem można, nawet trzeba o tym mówić, bo w tej chwili, teraz właśnie, 8 milionów kobiet w Polsce przeżywa ten trudny czas. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła na ten temat niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając – „to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!”. Jodłowska postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach. Z polskimi problemami dnia codziennego, z naszymi ulubionymi szlagierami. W ten sposób znaleźliśmy się na zapleczu lumpeksu „Butiks Malina”, gdzie spotykają się koleżanki z młodości….
Każdy, kto choć raz widział ten spektakl, wie, że po jego zakończeniu wiele osób spogląda na świat znów przez różowe okulary. To jeden z tych tytułów, które opisać można tylko w jeden sposób: Ten spektakl po prostu musicie Państwo zobaczyć.