Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

FEN MMA 47

Po raz kolejny w lato przenosimy się do słonecznej Ostródy! Przed nami występy Kacpra Formeli, Adriana Zielińskiego, a także pojedynki: Joniak vs. Safari, Błoński vs. Decowski, czy Hrehorowicz vs. Ostrowski

Kabaret Skeczów Męczących

Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?
Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

Arena Festival film & music

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Po raz kolejny piękną muzykę filmową twórców polskich i zagranicznych będziemy prezentować w najpiękniejszych, mazurskich okolicznościach przyrody, które mamy nadzieję, dodatkowo umilą Państwu pobyt na gościnnych Mazurach.

Ostróda Reggae Festival

06.07.2023 godz. 17:00 Po raz 22. miasto Ostróda pulsować będzie muzyką reggae i z nią […]

WODECKI TWIST / Oczarowanie

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

WODECKI TWIST / Oczarowanie w Ostródzie! Na scenie amfiteatru wystąpią:
Monika Borzym,
Kayah,
Krzysztof Kiljański,
Andrzej Lampert,
Paulina Przybysz,
Anna Rusowicz,
Sławek Uniatowski.
Artystom towarzyszyć będzie orkiestra Tomasza Szymusia. Obecność takich artystów w połączeniu z największymi i najpiękniejszymi przebojami Zbigniewa Wodeckiego w nowych, wspaniałych aranżacjach oczaruje każdą publiczność.

Piotr Zola Szulowski w programie 'Twój ruch’ ♛

Centrum Kultury w Ostródzie Mickiewicza 17A, Ostróda, warmińsko-mazurskie, Poland

Osobliwe spojrzenie na problemy świata rodzinnego i otaczającą rzeczywistość, rozterki, rozkminy, przeszłość, przyszłość może nawet lekki coaching? Co tym razem przykuło uwagę 'Rzadkiego'? Przyjdź na występ i podaruj sobie dobry czas.

Partnerzy

Skip to content