Spektakl pt. „O królewnie, strachu i wróblach na dachu”

Spektakl pt. „O królewnie, strachu i wróblach na dachu” to musical na podstawie tekstu Ewy Szelburg – Zarębiny.

Jego bohaterami są: odważny Strach, piękna Makowa Królewna oraz wyjątkowo złośliwe Wróble, chcące zawładnąć makowym królestwem.

Przedstawienie adresowane jest głównie do młodszych dzieci (w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym). Jednak, jak zapewniają wykonawcy, znają oni całkiem spore grono dorosłych widzów, którzy kłopoty Stracha zakochanego w Makowej Królewnie, przeżywali równie mocno, jak ich pociechy. W przedstawieniu bowiem śledzimy losy dwojga bohaterów, których znacznie więcej dzieli aniżeli łączy. Lecz czymże są wszelkie różnice wobec potęgi miłości? Odpowiedzi na to pytanie warto poszukać w widowisku Teatru Władca Lalek ze Słupska. Przebojowe piosenki można śpiewać razem z aktorami. Spektakl łączy grę aktora z tradycyjnymi kukiełkami.

Bilety już w sprzedaży, w siedzibie organizatora Centrum Kultury w Ostródzie, zamek, ul. Mikiewicza 22, pokój nr 10, tel. 89 642 29 72
Ceny: przedsprzedaż 10 zł – bilet dla dziecka
12 zł – bilet dla opiekuna