Pokazy filmowe w Sali Kameralnej.

W Ostródzie znowu optymistycznie. Już od 19 września 2015 Centrum Kultury w Ostródzie i operator telekomunikacyjny Multimedia Polska zapraszają na cykl bezpłatnych sobotnich pokazów pofestiwalowych. W ramach przeglądu zaprezentowane zostaną wybrane filmy z Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych. Projekcje potrwają do 3 października.

Multimedia Polska wraz z pokazami pofestiwalowymi Multimedia Happy End zagości w Ostródzie już po raz drugi w tym roku. W marcu br., dzięki współpracy z Centrum Kultury, mieszkańcy Ostródy mieli okazję obejrzeć filmy nagrodzone podczas 12. edycji Festiwalu Filmów Optymistycznych – w tym Kemping w reż. czołowego twórcy niezależnego Krzysztofa Jankowskiego – zdobywcy Grand Prix ostatniej edycji Happy Endu czy „Skrzydła” w reż. Michała Bajtały nagrodzone specjalną Złotą Rybą przyznaną przez autorów bloga Sfilmowani.
Teraz wracamy do Ostródy w ramach sobotnich pokazów optymistycznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dużą dawką dobrego humoru do Amfiteatru przy ul. Mickiewicza 17A.

W ramach cyklu pokazane zostaną:
19 września, godzina 17:00
Niebo – film fab., 70 min., reż. Paweł Sarbinowski, Piotr Żukowski

26 września, godzina 17:00
Piotrek 13-go 1 – film fab. 87 min., reż. Piotr Matwiejczyk

3 października, godzina 17:00
Kup teraz – 80 min., film. fab., reż. Piotr Matwiejczyk

Miejsce projekcji:
Amfiteatr, Sala kameralna
ul. Mickiewicza 17A, Ostróda

Multimedia Happy End to jedyny w Polsce festiwal, do którego filmy kwalifikowane są na podstawie zawartego w nich optymizmu. Multimedia Polska sprawuje mecenat kulturalny nad wydarzeniem już od 12 lat. Dotąd festiwal odbywał się w Rzeszowie, gromadząc co roku kilka tysięcy widzów. Od tego roku będzie organizowany w Częstochowie. Już dziś zachęcamy do udziału w wydarzeniu w dniach 21-24 października 2015.