Arena Festival film & music

30 czerwca 2023 - 1 lipca 2023

30.06-01.07.2023

Po raz kolejny piękną muzykę filmową twórców polskich i zagranicznych będziemy prezentować w najpiękniejszych, mazurskich okolicznościach przyrody, które mamy nadzieję, dodatkowo umilą Państwu pobyt na gościnnych Mazurach.

Tradycyjnie już organizatorami Arena Festival film&music są dwie instytucje kultury samorządu województwa warmińsko-mazurskiego czyli Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie, ze znakomitą orkiestrą, którą dyrygować będzie dyrektor Opery Krakowskiej – prof. Piotr Sułkowski oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, które dba o całość strony organizacyjnej Waszego ulubionego wydarzenia muzycznego.

30 czerwca:
KONCERT PT „MUZYKA GWIAZD” – MUZYKA Z FILMÓW SCIENCE FICTION, wystąpią:

• Kasia Moś
  • Mateusz Ziółko ,
  • Wojciech Daniel ,
  • prof. Piotr Sułkowski – dyrygent ,
  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

1 lipca:
Koncert pt „Śpiewać Każdy Może” – poznaj twórczość wybitnego kompozytora Stanisław Syrewicza, wystąpią:

• Kapela ze Wsi Warszawa,
  • Anna Czartoryska-Niemczycka
  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Serdecznie zapraszamy do Ostródy i mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem ponownie.
Do zobaczenia.

Więcej informacji: https://www.arenafestival.pl/
Bilety dostępne na: www.arenafestival.pl  oraz na ebilet.pl

Start:
30 czerwca 2023