DUB NIGHT vol.7 || ROOTS TRIPPIN SOUND SYSTEM ALL NIGHT SESSION

15 października 2022 ||21:30 - 16 października 2022 ||02:00

Czegoś takiego chyba jeszcze w ogóle nie robiliśmy. Już 15 października staniemy przed Wami tylko my i nasza ściana (za wami) 🙂 Zawsze chcieliśmy to zrobić i było to nasze wielkie marzenie zagrać od początku do końca sami. To nie jest tak, że nie chcemy grac z kimś — co to, to nie nie, ale teraz będziemy mogli pokazać, na co nas stać i nie będziemy oszczędzali nagłośnienia. Gramy na pełnej… od początku do końca, gramy dubplates, bo jakieś mamy i gramy to, co lubimy, czyli cały przekrój muzyki reggae, a przede wszystkim gramy dla Was.
Miło będzie się znowu spotkać!
____________________________________________________________
Kiedy: 15.10.2022
Gdzie: Sala Kameralna Amfiteatru w Ostródzie
Start: 21.00
Wejście: 20 zł
____________________________________________________________
ROOTS TRIPPIN SOUND SYSTEM
Zaczęło się niewinnie, ale trwa nadal. Roots Trippin Sound System to kompleksowa obsługa dźwiękowa specjalnie dla tych, którzy kochają korzenne, jamajskie brzmienia z dużą dawką basu pompowanego przez mobilny zestaw głośników własnej produkcji. Setki zagranych imprez zaowocowały nie tylko w bólach zbieranym doświadczeniem, ale również przyjaźnią z innym Warmińsko-Mazurskim składem – DubPamina Sound. Teraz jest nas więcej do kochania. Połączeni miłością do muzyki oraz niskich częstotliwości, prosto znad jezior regionu ślemy w świat roots, dub, rocksteady i ska.

Start:
15 października 2022 ||21:30