Dzień Rodziny. Koncert Majki Jeżowskiej

27 maja 2023 ||11:00 - 16:00

27.05.2023

UROCZYSTA INAUGURACJA XXV WARMIŃSKO-MAZURSKICH DNI RODZINY ODBĘDZIE SIĘ 27 MAJA 2023 ROKU W OSTRÓDZIE.

Tegoroczna edycja Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbywa się pod hasłem przewodnim: „Razem tworzymy rodzinę”.

Wydarzenie, którego Patronami są m.in: Zbigniew Michalak – Burmistrz Miasta Ostróda oraz Miasto Ostróda będzie niezapomnianym przeżyciem i wspaniałą zabawą dla małych i dużych, starszych i młodszych odbiorców.

GWIAZDĄ tego wydarzenia jest wokalistka, której piosenki śpiewają zarówno dzieci, jak ich rodzice i wszyscy świetnie się bawią.
MAJKA JEŻOWSKA zaśpiewa swoje największe hity:
„A ja wolę moją mamę”, „Marzenia się spełniają”, „Wszystkie dzieci nasze są”.
Jako support koncertu Majki wystąpi ostródzka Grupa Wokalna „Our Time”, działająca w Centrum Kultury w Ostródzie.
Serdecznie zapraszamy w sobotę 27 maja od godz. 13:00

Wstęp wolny!

Wydarzenie jest częścią XXV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny i organizowane jest przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Date:
27 maja 2023