Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

FINAŁ OSTREGO DZIANIA

1 września 2017 ||17:00 - 22:00

Koncerty XX-lecia Maleo Reggae Rockers i Cuby de Zoo odbędą się 1 września na zakończenie lata w amfiteatrze w Ostródzie. Początek o godz. 17.00, wstęp na imprezę jest nieodpłatny.
Wszystko to odbędzie się w ramach projektu „Ostre Dzianie”, na który Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Projekt pod tytułem „Ostre Dzianie” obejmuje m.in. organizację szeregu warsztatów artystycznych (bębny, wokal, gitara, fotografia, multimedia, choreografia, produkcja dźwięku, dekoracja) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami wspomnianymi na wstępie.
Warsztatowicze pod czujnym okiem instruktorów (m.in. Iza Kowalewska, Rysiek Bazarnik, Dj Fauda) nagrali wspólny utwór i nakręcili do niego teledysk. Efekt będziemy mogli obejrzeć właśnie 1 września.
Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.

Szczegóły

Data:
1 września 2017
Godzina:
17:00 - 22:00

Organizator

CK Ostróda
Telefon:
89 6709071
Adres e-mail:
ck@ck.ostroda.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Amfiteatr
ul. Mickiewicza 17a
Ostróda, warmińsko-mazurskie 14-100
+ Google Map
Telefon:
89 6709072

Partnerzy

Skip to content