Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kino w Ostródzie-Oferta przed Walentynkowa

13 lutego 2020 ||14:50 - 22:50

OFERTA PRZED WALENTYNKOWA

Zapraszamy na dzień filmowy do Sali Reprezentacyjnej Zamku  w Ostródzie

365 DNI-Pierwszy Polski Erotyk na podstawie bestselera Blanki Lipińskiej- to film dla dorosłych.Seanse o godz 18.40 i 20.50

To  opowieść o pożądaniu i pragnieniach Massimo Torricieli. Massimo Torricieli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu w którym ginie jego ojciec,jest zmuszony przejąć rządy.Laura Biel,dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe,ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się,że na jej drodze stanie Massimo- najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie,który porwie ją i uwięzi i da 365 dni na pokochanie go.

PSY W IMIĘ ZASAD-w reżyserii Władysława Pasikowskiego,seanse 16.30

Po latach odsiadki Franz Mauer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie jak zapamiętał. Jak odnajdzie się w świecie,w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się ,gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”

GANG ZWIERZAKÓW-14.15-film dla dzieci

W mieście Robopolis świat stanął na głowie. Włądzę przejęły przemądrzałe roboty i kazały się ludziom wynosić ,gdzie pieprz rośnie.

Oj nieładnie.Chyba nie wiedzą blaszaki tego co wie każdy Zwierzak Domowy:karma wraca! w mieście zostały dziesiątki psów,kotów i innych  futrzaków,które bez swych dwunożnych opiekunów czują się samotne.Dzielny pies ROGER,kotka BELLA i ich czworonożna ferajna wezmą sprawy w swoje łapy i pogonią robotom kota

 

Szczegóły

Data:
13 lutego 2020
Godzina:
14:50 - 22:50

Partnerzy

Skip to content