Koncertowy Turniej Tenorów o Laury Mazur

14 sierpnia 2022 ||19:00 - 21:00

Sześciu tenorów o wyjątkowych głosach i nienagannej prezencji zmierzy się w amfiteatrze w Ostródzie w śpiewaczym konkursie, w którym pięknym głosom towarzyszyć będzie dreszczyk artystycznej rywalizacji. W pozakonkursowej części koncertu do tenorów dołączą dwie urocze sopranistki, a wszystkim wykonawcom towarzyszyć będzie Orkiestra Salonowa „Moderato” z Bydgoszczy. Składający się z dwóch części koncert zawierać będzie najpopularniejsze arie operowe z różnych stron świata, wymagający, choć pozornie lekki repertuar operetkowy oraz mieszane duety w repertuarze operowym, operetkowym i musicalowym. W przerwie odbędzie się głosowanie. Całe przedsięwzięcie dowiedzie, że muzyka klasyczna wcale nie musi być traktowana poważnie i może dostarczyć wszystkim rozrywki na najwyższym poziomie.
Wykonawcy:
TENORZY
Aleksander Kruczek
Dawid Kwieciński
Sławomir Naborczyk
Mirosław Niewiadomski
Mariusz Adam Ruta
Nazar Tatsyshyn
SOPRANISTKI
Agnieszka Grabowska
Emilia Zielińska
Orkiestra Salonowa „Moderato”
pod batutą Orlina Bebenowa
Koncert poprowadzi znany dziennikarz muzyczny, prezenter telewizyjny i konferansjer – Artur Orzech.
Organizator:
Impresariat P&M Sp. z o.o.
81-813 Sopot ul. Małopolska 46
kontakt: Marcin Kulwas, tel. 601 27 27 84