• To wydarzenie minęło.

Międzynarodowy Dzień Teatru w Ostródzie

4 kwietnia 2016 ||17:00 - 22:00

35PLN

Centrum Kultury w Ostródzie z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zaprasza na komedię muzyczną: „FABULARNY PRZEWODNIK PO RZECZYWISTOŚCI WOLNORYNKOWEJ”
Spektakl realizowany przez artystów Klubu Komediowego z Warszawy odbędzie się 4 kwietnia 2016 o godz. 17:00 w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku.

Bilety w cenie: 30 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy) już do nabycia w Centrum Kultury w Ostródzie – zamek, ul. Mickiewicza 22 – pokój nr 10.
W dniu spektaklu bilety będą droższe – 35 zł.
Zachęcamy do zakupu w przedsprzedaży!

Opis spektaklu ze strony Klubu Komediowego
Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej to utrzymana w formie kabaretu literackiego „historia pary absolwentów oraz ich wędrówki w poszukiwaniu etatu i lepszego jutra, którzy na skrzyżowaniu ulic Chęci i Możliwości napotykają między innymi gadające jelenie, sadomasochistyczną sesję akademicką i uautentyczniacza. Pogoń za stabilizacją gna ich w objęcia zdarzeń dziwnych i dziwniejszych, a nawet do wnętrza snu pewnego prezesa.
Przewodnik Klubowy po Rzeczywistości Wolnorynkowej to pierwsza odsłona (można powiedzieć pilot), serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy, pełnego wierszy, skeczy i piosenek. Przewodnik zaznacza, że jest nieaktualny.
[Autorzy ostrzegają iż zarówno forma jak i treść przewodnika może być niedzisiejsza]
scenariusz: Błażej Staryszak, Michał Sufin (Teatr Improwizowany Klancyk)
reżyseria: Aneta Groszyńska-Liweń
muzyka: Jerzy Rogiewicz
obsada: Agata Sasinowska, Matylda Damięcka, Weronika Nockowska, Katarzyna Kołeczek, Bartek Magdziarz, Mateusz Lewandowski, Maciej Nawrocki.

4 kwietnia 2016
Godzina: