Ostre Dzianie#2

22 września 2018 ||18:00 - 23:59

W sobotę 22 września w ostródzkim amfiteatrze wystąpią: Fisz Emade Tworzywo Sztuczne, Tekno, Chi Cha, Siera oraz zespół Ostre Dzianie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

W kwietniu Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało kolejne środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tym razem jest to kwota 80.000 zł na projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#2”.

Projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#2” obejmuje m.in. organizację szeregu warsztatów artystycznych (bębny, wokal, gitara, perkusja, fotografia, multimedia, choreografia, produkcja dźwięku, dekoracja) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami (m.in. Fisz Emade). Uczestnicy projektu nagrają wspólnie piosenkę, nakręcą do niej teledysk i zaprezentują wszystko to na scenie amfiteatru właśnie 22 września.

Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.

W czasie koncertu będziemy prowadzić zbiórkę środków pieniężnych na leczenie Nikoli. Nikola to 10-letnia dziewczynka z Ostródy chora na raka kości.- pomóżmy wszyscy razem Nikoli wrócić do zdrowia. W czasie koncertu będą sprzedawane cegiełki w cenie 5 zł na jej leczenie. Mamy nadzieję, że każdy kto przyjdzie na koncert wrzuci przysłowiową „piątkę” do puszki lub wylicytuje jakiś przedmiot

Date:
22 września 2018