Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Piotr ZOLA Szulowski

6 sierpnia 2020 ||20:00 - 21:30

hype-art management

zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP w Ostródzie, którą odwiedza fenomenalny rozanielacz dusz –

Piotr Zola Szulowski

znany też jako PIOTRUNIA. 😎

🔥🎤

Piotr Zola Szulowski

– niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby…smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 – największego Festiwalu Stand-upu w Polsce.

Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii. Piewszy program 'Oczy Tygrysa’ w samym serwisie Youtube zyskał już prawie 3 miliony wyświetleń.
support: Adam Sobaniec
Bilety:
* przedsprzedaż online:
Sektory B, D – 45 PLN
Sektor C – 50 PLN
Sektor VIP – 60 PLN
——–
Regulamin imprezy w reżimie sanitarnym
(opracowany na podstawie zalecanych obostrzeń MKiDN)
1. Wstęp na wydarzenie możłiwy jest dla osób powyżej 16-go roku życia.
2. Organizator zapewnia uczestnikom miejsca siedzące numerowane zgodnie z dokonaną rezerwacją. (co drugie miejsce pozostaje wolne czyli np. miejsca o numerze 1 i 3 w jednym rzędzie są miejscami obok siebie)
3. Uczestnik jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa za pomocą materiałów ochronnych oraz zachowania dystansu społecznego.
4. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
5. Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do zebrania oraz udostępnienia danych osobowych na wniosek Głównego InspektoratuSanitarnego lub służb porządkowych. Dane będą przechowywane do 14 dni od dnia wydarzenia.
6. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do respektowania komunikatów organizatora.
7. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.
8. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

Details

Date:
6 sierpnia 2020
Time:
20:00 - 21:30

Venue

Amfiteatr
ul. Mickiewicza 17a
Ostróda, warmińsko-mazurskie 14-100
+ Google Map
Phone
89 6709072

Partnerzy

Skip to content