• To wydarzenie minęło.

Polska Noc Kabaretowa 2018

14 sierpnia 2018 ||20:00 - 23:00

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe dla fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Tegoroczna edycja jest już siódmym sezonem z Polską Nocą Kabaretową. Trasa PNK 2018 obejmie ponad 60 miastw Polsce i na świcie, co oznacza, że będzie się z nami bawiło ponad 200 tysięcy osób. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.

Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz KrosnyMarcin Daniec, Kabaret NowakiKabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Bilety dostępne:

www.kabaretowebilety.pl