Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TRE VOCI – Sen nocy letniej

9 września ||18:00

09.09.2023
godz.18:00

Tre Voci

Zdobywcy złotej płyty w kategorii muzyka poważna – zespół Tre Voci – zapraszają na swoją wakacyjną trasę koncertową! Voytek, Mikołaj i Miłosz, czyli tenorzy nowej generacji, to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swej przyjaźni, talentowi i ciężkiej pracy wprowadzili gatunek classical crossover na polskie estrady, a swoją charyzmą sceniczną przełamują stereotyp śpiewaka operowego.

Najnowsze widowisko „Sen nocy letniej” to niezwykła podróż po muzycznych nastrojach od włoskiego Portofino po Nowy Jork. Tenorzy łączą w nim operowe brzmienia głosów z przebojami muzyki popularnej. Przywracają do życia szlagiery i nadają im nową jakość. Muzyka filmowa, musical, ballady rockowe, piosenka włoska, bossa novy i latynoskie rytmy… To wszystko składa się na niezwykły wieczór z Tre Voci – artystami o mocnych głosach, wielkich sercach i ogromnym poczuciu humoru.

Show wzbogacony jest o niesamowite wizualizacje i imponującą oprawą świetlną. Na scenie towarzyszy tenorom rozbudowany zespół muzyczny, złożony z najlepszych poznańskich instrumentalistów i wirtuozów w swoim fachu.

Koncerty Tre Voci to nie tylko muzyka, styl i elegancja, ale przede wszystkim spotkanie z nowo poznanymi przyjaciółmi. Wrażenia widzów mówią same za siebie: „Nigdy nie zawodzą… coraz częściej jednak przekraczają granicę między ziemią a niebem”.

Sprawdź, kiedy i gdzie wystąpią Tre Voci, i zarezerwuj bilety online na „Sen nocy letniej”. Nie może Cię zabraknąć!

Bilety dostępne na: https://adria-art.pl/repertuar/208/koncerty-tre-voci-sen-nocy-letniej?

Szczegóły

Data:
9 września
Godzina:
18:00
Witryna internetowa:
https://adria-art.pl/repertuar/208/koncerty-tre-voci-sen-nocy-letniej?

Organizator

ADRIA-Art
Email
https://adria-art.pl/kontakt
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Amfiteatr
ul. Mickiewicza 17a
Ostróda, warmińsko-mazurskie 14-100
+ Google Map
Phone
89 6709072

Partnerzy

Skip to content