WODECKI TWIST / Oczarowanie

13 lipca 2023 ||20:00

13.07.23
godz. 20:00

w Ostródzie rozpocznie się trasa koncertowa WODECKI TWIST / Oczarowanie, będąca letnią kontynuacją uwielbianego krakowskiego festiwalu. W dziewięciu największych polskich amfiteatrach wystąpią: Kuba Badach, Monika Borzym, Kasia Cerekwicka, Kayah, Krzysztof Kiljański, Andrzej Lampert, Alicja Majewska, Paulina Przybysz, Ania Rusowicz, Olga Szomańska oraz Sławek Uniatowski. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra Tomasza Szymusia. W programie największe przeboje i najpiękniejsze piosenki Zbigniewa Wodeckiego.

Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Program wydarzenia obejmuje muzykę popularną, teatralną, filmową i oratoryjną, doceniając dokonania zarówno w dziedzinie kompozycji jak i wokalistyki. Sztuka to grunt, na którym nie ma sprawiedliwości. To mało wiedzieć, że mamy wielkie talenty. Dlatego chcemy młodych artystów doceniać i wspierać, by móc słuchać ich przez kolejne lata i podziwiać, jak się rozwijają.

Festiwal określa zatem nie tylko twórczość samego Zbigniewa Wodeckiego, ale również działalność artystyczna jemu najbliższych – tych, którzy wciąż tworzą i tych, którzy odeszli. Dlatego spotykamy się z najlepszymi muzykami z Polski i ze świata, śmiało eksperymentujemy, bawimy się i cieszymy sztuką przez duże SZ. Popularną i niebanalną.

Amfiteatr
ul. Mickiewicza 17a