Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej KPA

„Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej” to coroczna wystawa prac malarskich i rzeźby członków Stowarzyszenia Klub Plastyka Amatora w Ostródzie.
To podsumowanie całego roku działań podczas plenerów, warsztatów, projektów i pracy indywidualnej.
Podczas tegorocznego Przeglądu będzie można zobaczyć prace około trzydzieściorga aktywnie działających członków KPA, powstałe podczas:
1. pleneru malarskiego „NATURA 2000 – EKO-warsztaty artystyczne” – czyli projektu finansowanego przez Gminę Miejską Ostróda, realizowanego w czasie DNI OSTRÓDY 2022
2. pleneru artystycznego w WILNOWIE pt. „Co mi w duszy gra”, sfinansowanego z pomocą Starostwa Powiatowego w Ostródzie /materiały malarskie/, realizowanego w czerwcu 2022,
3. w pracowni artystycznej KPA podczas warsztatowych działań wspólnych,
4. w różnych innych okolicznościach,
podczas indywidualnej pracy każdego z twórców.
Galeria Amfiteatru, sobota godz. 16.00, 12.11.2022 r.