„Klimakterium 2 czyli Menopauzy szał”

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów spektaklu „Klimakterium i już” na kontynuacje teatralnego Hitu ostatnich lat! pt. „Klimakterium 2 czyli Menopauzy szał”, przedstawienie zostanie wystawione 5 sierpnia 2017r. o godz. 20:00Amfiteatrze w Ostródzie ul. Mickiewicza 17a.

O SPEKTAKLU

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium…i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Wystąpią:
— Elżbieta Jodłowska
— Ewa Cichocka
— Ludmiła Warzecha
— Małgorzata Gadecka

Więcej informacji, oraz zdjęcia i filmy na stronie internetowej: www.klimakterium2.art.pl

BILETY INDYWIDUALNE:

Żegluga Ostródzką-Elbląska przy j. Drwęckim ul. Mickiewicza 9a, tel. 89 670 92 17

Centrum Kultury w Ostródzie ZAMEK ul. Mickiewicza 22, tel. 89 642 29 72

Sklep Muzyczny „GRZEŚ” ul. Czarnieckiego 9a, Ostróda tel. 89 646 92 79

Biuro Podróży „DANA TRAVEL” ul. Jana Pawła II 3 tel. 511 253 929

Amfiteatr Ostróda ul. Mickiewicza 17a, tel. 89 670 90 72