Największe filmowe hity tej jesieni w Ostródzie- Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Bezgotówkowe Kino Objazdowe rozpoczyna kolejną podróż po Polsce.

22 listopada największe i najgłośniejsze premiery kinowe w Ostródzie. Zobacz razem z nami na dużym ekranie:

„Uwierz w Mikołaja” – Lekka, zabawna i ciepła komedia romantyczna. Na dużym ekranie znów zatriumfuje magia miłości i magia świąt! Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. (dyst. Kino Świat)
 „Psi Patrol: Wielki film” – Kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. (dyst. UIP)
 „Chłopi” – Adaptacja słynnej powieści Władysława Reymonta, za którą polski pisarz otrzymał Nagrodę Nobla. Wykonany w technice animacji malarskiej film to prawdziwe widowisko z imponującymi scenami tańca i bitwy. To dzieło trzeba zobaczyć w kinie! (dyst. Next Film)
 „Kajtek Czarodziej” – Odrobina magii dla całej rodziny. Adaptacja ponadczasowej książki Janusza Korczaka w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz! Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? (dyst. Kino Świat)
Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

Partnerem pokazów w Ostródzie jest mBank.

️ Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.
Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł

Prowadzisz własny biznes? W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja.  Koniecznie zajrzyj przed seansem do kampera Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo, jeśli zostawisz wizytówkę, otrzymasz voucher na popcorn gratis.
– – – – –
Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.
Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl
Do końca roku Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić blisko 50 miejscowości w całej Polsce, dostarczając ich mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.