OPERETKA KIJOWSKA W PROGRAMIE „OPERETKI CZAR”

Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza na TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ W PROGRAMIE „OPERETKI CZAR”
18.06.2016 R. / GODZ. 20:00 / SOBOTA / AMFITEATR W OSTRÓDZIE
Bilety w cenie 40 i 60 zł do nabycia:
Centrum Kultury w Ostródzie ul. Mickiewicza 22 tel. 89 646 32 31
Sklep Muzyczny GRZEŚ ul. Czarnieckiego 9A tel 89 646 92 79, Salony EMPIK w całej Polsce
oraz online www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl
Szczegóły i zamówienia grupowe ORGANIZATOR: 603 636 228
Podczas spektaklu zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!