Przedstawienie „KARMELEK” w wykonaniu dzieci z Grupy Teatralnej TRÓJECZKA

Mamy propozycję również dla najmłodszych widzów. Przedstawienie „KARMELEK” w wykonaniu dzieci z Grupy Teatralnej TRÓJECZKA, działającej w Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie pod kierunkiem Pani Heleny Orlińskiej.
„Akcja naszej opowieści rozgrywa się w maleńkiej wiosce, w której panuje znany porządek i każde zwierzę pełni jakąś określoną rolę: Krowa daje mleko, Owca wełnę, Kura jajka, a Kogut budzi wszystkich rankiem.
I tylko jeden maleńki Piesek nie wie, co mógłby dać od siebie?
Karmelek to ciepła, pełna humoru opowieść o poszukiwaniu czegoś, co czyni nas potrzebnymi, czegoś, co moglibyśmy ofiarować naszym bliskim. Czy Karmelkowi uda się to odnaleźć?”
Dowiedzcie się razem z nami!
Wstęp wolny!
Zapraszamy 18 marca (w sobotę), na godz. 12:00 do Sali Kameralnej ostródzkiego Amfiteatru!
Spektakl trwa ok. 25 minut, więc prosimy o punktualne przybycie!