Spektakl dla dzieci ,,Księżniczka Rosa i Klimek” w Centrum Kultury w Ostródzie

GRATKA DLA NAJMŁODSZYCH!

1️⃣7️⃣ marca (niedziela) o godz. 12:00 na naszej scenie pojawi się księżniczka Rosa i Klimek, którzy zabiorą najmłodszą widownie w wyjątkową podróż!

Opis spektaklu:
Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.
Spektakl kierowany jest do dzieci: od 3 r. ż. (przedszkole) do 9/10 r. ż. (III klasa szkoły podstawowej)

Bilety w cenie:
15 zł -dziecko
20 zł -dorosły
dostępne na https://ckostroda.interticket.pl/ oraz stacjonarnie w Amfiteatrze, pok. 105

Spektakl w wykonaniu Teatru Katarynka ,,Księżniczka Rosa i Klimek”
17.03.24 godz. 12:00
Amfiteatr, Sala Kameralna