Uroczysta Inauguracja XXV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny

Już 27 maja od godziny 11:00 zapraszamy na Festyn Rodzinny z okazji Inauguracji XXV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

Uroczystości rozpoczną wydarzenia na bulwarze europejskim.
Od godziny 11:00 do godziny 16:00 w strefie rodzinnej nie zabraknie atrakcji! Odbędą się m.in.
animacje,
dmuchańce,
konkursy,
wspólne gotowanie z poczęstunkiem

GWIAZDĄ tego wydarzenia jest wokalistka, której piosenki śpiewają zarówno dzieci, jak ich rodzice i wszyscy świetnie się bawią.
MAJKA JEŻOWSKA zaśpiewa swoje największe hity już o godzinie 13:30 w Amfiteatrze

Jako support koncertu Majki wystąpi ostródzka Grupa Wokalna „Our Time”, działająca w Centrum Kultury w Ostródzie.

Zapraszamy na dzień pełen atrakcji już 27 maja 2023, którego Patronami są m.in: Burmistrz Miasta Ostróda – Zbigniew Michalak oraz Miasto Ostróda.

Wstęp wolny!

Wydarzenie jest częścią XXV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny i organizowane jest przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.