WIĘZI RODZINNE spektakl Teatru Jaracza odbędzie się w nowym terminie

Niestety nie znamy jeszcze nowego terminu, w którym Teatr Jaracza wystawi u nas spektakl „Więzi rodzinne”. Będzie to prawdopodobnie koniec stycznia lub początek lutego 2022 r. Wszystkie zakupione bilety na ten spektakl (na wcześniejszą datę – 29 listopada) zachowają swoją ważność i będą aktualne na nowy termin. O nowym terminie spektaklu powiadomimy wkrótce.
WIĘZI RODZINNE,
są przykładem bardzo cenionego i rzadkiego gatunku czarnej komedii absurdu. Doskonale skonstruowana intryga wciąga widza w pozornie banalny świat czterech kobiet – babci, dwóch córek i wnuczki, które za sprawą pewnego pogrzebu zmuszone są bliżej przyjrzeć się relacjom panującym w swojej rodzinie. Stanowi ona inteligentną i doskonale zagraną farsę, jest sztuką zabawną i dramatyczną zarazem. Bawi i zmusza do refleksji.
Autor: Daniel Gordon
Czas trwania: 1:45 h