Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

Poczuj się jak na prawdziwym koncercie Pink Floyd! Na dwugodzinne muzyczne przedstawienie zaprasza 18 lipca do Ostródy grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband grający utwory tego zespołu. Zobaczymy wspaniałe widowisko multimedialne, przygotowane na wzór niezapomnianych koncertów Pink Floyd. W programie takie znane utwory, jak „Another Brick in the Wall part II”, „Shine on You Crazy Diamond”, „Comfortably Numb”, „Wish You Were Here”, „Hey You”, „Echoes”, kilka bardziej współczesnych piosenek oraz prawie cała płyta „The Dark Side of the Moon”.

To będzie niezapomniany spektakl multimedialny. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła, lasery, ognie, wybuchy, efekty dymne, balony i niespodzianka lotnicza. Będą też oryginalne floydowskie wizualizacje i filmy. Grupie towarzyszą tancerze oraz chór dziecięcy.
Koncert odbędzie się w zadaszonym ostródzkim amfiteatrze, położonym malowniczo nad jeziorem Drwęckim.
Spare Bricks zagrał już prawie trzydzieści starannie przygotowanych koncertów z muzyką Pink Floyd, zawsze przy pełnych salach. Wszystkie dotychczasowe występy w Olsztynie, Mrągowie i Kętrzynie zostały wyprzedane na wiele tygodni przed terminem. Grupa Spare Bricks jako pierwszy polski zespół trafiła do prestiżowego grona najlepszych coverbandów Pink Floyd, prowadzonego przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych pinkfloydz.com.
Przed muzyczną ucztą z utworami Pink Floyd czeka nas półgodzinna rozgrzewka z zespołem Pomysły Znalezione w Trawie.
Więcej na https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd.

Gdzie: Ostróda, amfiteatr nad jeziorem Drwęckim, ul. Mickiewicza

Kiedy: 18 lipca 2015, godz. 21.00

Bilety: 60 zł
Do nabycia:
* www.kupbilecik.pl
* w punktach sprzedaży w dni powszednie w godz. 10.00-14.00:
– Informacja Turystyczna, Ostróda, plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1a
– Zamek, Ostróda, ul. Mickiewicza 22
– Amfiteatr, Ostróda, ul. Mickiewicza 17a

Więcej na https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd.

Spare Bricks A Pink Floyd Tribute Band
18 lipca 2015
godzina 21.00
bilety 60 zł
Organizatorzy: Nu Media , CK Zamek Ostróda
Kontakt :muzykapinkfloyd@wp.pl
Patronat : Radio Zet Gold, Tygodnik Angora, Gazeta Olsztyńska, Gazeta Ostródzka, Telewizja Mazury , Wirtualna Polska.