Koncert dla Agenta // Postnatura / Chicha / Bohema

29 października 2016 ||19:00 - 23:55

10PLN

W sobotę 29 października zapraszamy do ostródzkiego amfiteatru na charytatywną imprezę „Koncert dla Agenta”. Wystąpią na nim ostródzkie zespoły Bohema, Chicha i olsztyńska Postnatura.
Dochód z koncertu przeznaczony będzie na pomoc Zbyszkowi Agejczykowi „Agentowi”, ostródzkiemu gitarzyście, znanemu m.in. z zespołów Naga Prawda i Czerwone Krwinki. Agent od dłuższego czasu poważnie choruje …

Bohema – trio z Ostródy, którego muzyka wypełniona energią i ciężkimi brzmieniami przeplata się z melancholijnymi i melodyjnymi dźwiękami. Grupę cechuje zamiłowanie do żywiołowego grania oraz wszelakich improwizacji, dlatego też każde spotkanie z ich muzyką na żywo jest nieprzewidywalne.

Chicha – zespół przyjemnego postrzegania rzeczywistości, czyli ostrego, bezkompromisowego rock & punkrolla. Rytmicznie, gitarowy, płyn ustrojowy. Krew z krwi, skóry z kury, myśli zmyśli z ust do ust.

Postnatura – olsztyński zespół istniejący od roku 2013. W ich muzyce usłyszycie wpływy post-rockowe, metalowe, psychodeliczne i orientalne. Koncerty kwartetu są ubarwiane przez wizualizacje w których zespół daje upust swoim zainteresowaniom filmowym. W sobotę, 29 Pażdziernika, zabiorą Was w audiowizualną podróż.

Wstęp od godz. 19.00, cena biletu 10 zł (mile widziane większe kwoty). Przewidziane są również licytacje dla Agenta.

Date:
29 października 2016