• To wydarzenie minęło.

PIH „Non Serviam” – Amfiteatr, Sala Kameralna

13 grudnia 2019 ||21:00 - 23:30

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert organizowany przez Klitka Records.
Tym razem, 13go grudnia w piątek, w Ostródzie w sali kameralnej Amfiteatru po raz pierwszy w zagra Legenda Polskiego Rapu – Pih .

PIH działa na polskiej rapowej scenie od blisko 20 lat, początki sięgają roku 2000, gdy zadebiutował z zespołem JedenSiedem płytą Wielka Niewiadoma, następnie przez szereg lat wydał osiem solowych albumów w tym pokrytą platyną płytę „Kwiaty Zła”, płytę z Chadą „Od Nas Dla Was”, płytę z Kaczorem „Zła Krew” oraz płytę z Pyskatym jako Skazani Na Sukcezz. Piha można usłyszeć na wielu gościnnych utworach u najlepszy polskich raperów i producentów oraz na koncertach w całej Polsce.
Do NAS przyjeżdża z nową płytą „NON SERVIAM” na której jak zwykle nie brakuję ostrych wersów, brutalnych opisów rzeczywistości i osobistych treści.
Zapraszamy na ten wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju koncert, bo TO COŚ WIĘCEJ NIŻ RAP !!

MIEJSCE : Sala Kameralna ostródzkiego Amfiteatru
DATA: 13 Grudnia (Piątek)
GODZINA: 21:00
AFTER I BEFORE : DJ Siemas