• To wydarzenie minęło.

Spektakl After Before w wyk. Teatru Tańca Caro z Siedlec

19 października 2018 ||18:00 - 19:30

Zapraszamy na na niecodzienne wydarzenie kulturalne w naszym mieście: spektakl After Before w wykonaniu Teatru Tańca Caro z Siedlec. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.

Sztuka przedstawia jednostki w bezustannym ruchu zawieszone w
nieokreślonej przestrzeni. Odnosząc się do doświadczenia uchodźców autor charakteryzuje doświadczenia człowieka XXI wieku w ogóle – poczucia niepewności, emigracji, próby rekonstrukcji tożsamości.

Spektakl AFTER BEFORE w choreografii Macieja Kuźmińskiego został uhonorowany I-szą nagrodą za choreografię na 29. Międzynarodowym Festiwalu Współczesnej Choreografii (IMFC) w Vitebsku, na Białorusi.

Spektakl realizowany jest we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla Tańca 2018.

Organizatorzy: Centrum Kultury w Ostródzie, Teatr Tańca Caro, Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach oraz Instytut Muzyki i Tańca

Amfiteatr, 19.10.2018 r. godz. 18.00

19 października 2018