MISTRZOWIE MALARSTWA W GALERII SZTUKI NA ZAMKU.

WYSTAWA STASYSA EIDRIGEWICIUSA „Notatnik wyobraźni” potrwa do końca miesiąca sierpnia. Odwiedziło wystawę wiele osób, ale głównie spoza Ostródy. Czyżby Ostródzianie nie interesowali się sztuka współczesną? Nie wierzę!
Zapraszamy do Galerii Sztuki już 30-ego o godz 18.00, na wspólną rozmowę z Polskim Artystą, znanym na świecie, Witoldem Podgórskim, którego Państwo możecie pamiętać z wystawy „Podgórski i Przyjaciele” 2012 r. i „Muzyka i miasto z 2013 r.
Obie wystawy odbyły się w naszej Galerii Sztuki działającej w ramach Centrum Kultury w Ostródzie.
Witold Podgórski mimo, że aktualnie przygotowuje wystawę w Pekinie, nie może sobie odmówić inspiracji jaką jest niewątpliwie wystawa „Notatnik Wyobraźni” „kolegi po fachu” czyli Mistrza Stasysa Eidrigewiciusa. Mistrz Witold Podgórski zainspiruje nas do rozmowy o sztuce współczesnej. Będzie to prawdziwa uczta. Ekspozycja jednego Artysty i spotkanie oraz rozmowa z drugim Artystą. Wyrażamy nadzieję, że takie zdarzenie i Państwa odczucia zbudują nastrój godny naszych Mistrzów.
ZAPRASZA CENTRUM KULTURY W OSTRÓDZIE.