Konkurs fotograficzny

Burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak oficjalnie ogłasza konkurs na najlepszą fotografię Ostródy! #MIASTO_OSTRÓDA to konkurs skierowany do amatorów fotografii w każdym wieku! Zadanie jest proste – uchwyć na fotografii wyjątkowość Naszego miasta, pokaż, że jest piękne o każdej porze roku, dnia, w każdych warunkach pogodowych! Liczymy na oryginalne, twórcze i inspirujące zdjęcia! Najlepsze prace zostaną zaprezentowane podczas pokonkursowego wernisażu w Galerii Centrum Kultury w Ostródzie. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne. Zwycięskie zdjęcia zostaną pokazane plenerowo na wydrukach wielkoformatowych na terenie miasta! Prezentacja outdoorowa nastąpi podczas Dni Ostródy.

Zdjęcia wraz z kartą zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: animacja@ck.ostroda.pl z podaniem    w tytule wiadomości następującej treści: Konkurs Fotograficzny + imię i nazwisko autora. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy prace fotograficzne. Nadesłane zdjęcia powinny być wykonane w największej rozdzielczości aparatu, w proporcji 5:8 oraz zatytułowane. Na zdjęcia czekamy do 20 lipca 2022!

Organizatorem Konkursu Fotograficznego pod nazwą #MIASTO_OSTRÓDA jest Centrum Kultury w Ostródzie przy współudziale Miasta Ostróda.

Szczegółowy Regulamin Konkursu #MIASTO_OSTRÓDA oraz karta zgłoszenia są dostępne na oficjalnej stronie internetowej oraz Facebooku Centrum Kultury w Ostródzie.

Skrócone zasady konkursu #MIASTO_OSTRÓDA

Regulamin konkursu #MIASTO_OSTRÓDA z kartą zgłoszenia

Załącznik nr 1