Konkurs Literacko-Plastyczny z okazji Dnia Matki

Wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Ostródzie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do 18 roku życia do udziału w Konkursie Literacko-Plastycznym z okazji Dnia Matki. Stwórz wyjątkowy prezent dla swojej mamy! Napisz wiersz lub tekst prozą nieprzekraczający 3 stron A4 albo wykonaj rysunek w dowolnej technice.

Twoja praca powinna w oryginalny i twórczy sposób przedstawić postać matki. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się pokazać poprzez swoje dzieło swoją rodzicielkę, czy też może zdecydujesz się stworzyć pracę, która będzie refleksją na temat roli matki w życiu człowieka. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

W skrócie:

– Zdecyduj, w którym kierunku chciałbyś podążyć – czy wolisz coś napisać, a może czujesz się mocniejszy w rysunku?

– Pokaż w nietuzinkowy i twórczy sposób postać Matki.

– Zgłoś się do udziału w naszym konkursie.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 18 maja do Centrum Kultury w Ostródzie, do Miejskiej Biblioteki w Zamku lub do Filii na ul. Chrobrego 2.

Ogłoszenie wyników 26 maja na Facebooku Centrum Kultury w Ostródzie. Do wygrania nagrody rzeczowe!

Regulamin Konkursu Na Dzień Matki