„RÓŻOWA SKARPETKA” spektakl dla młodzieży i dorosłych

Tym razem będzie to spektakl dla młodzieży i dorosłych, na podstawie tekstu Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, w reżyserii Monika Kazimierczyk, który zobaczymy w wykonaniu Grupa Teatralna Ło/men 17 marca (piątek) o godz. 19:00 w Sali Kameralnej Amfiteatru w Ostródzie.
„RÓŻOWA SKARPETKA” – przejmująca opowieść o przyjaźni, odpowiedzialności, granicach bierności i o tym, dlaczego boimy się wyłamać z tłumu, zareagować. Historia trzech dziewczyn, opowiedziana ich językiem i ich emocjami.
Bilety na to wydarzenie można kupić w przedsprzedaży stacjonarnie w Amfiteatrze w Ostródzie, w pokoju 105 oraz na stronie Interticket.pl (wkrótce podamy link do biletów)
W ramach promocji sztuk teatralnych, bilety w marcu, na każde przedstawienie w Centrum Kultury w Ostródzie, będą kosztowały jedynie 15 zł !!!
Dla posiadaczy Karty Ostródzkiej zniżka!
Na spektakle dla młodzieży dodatkowe promocje: bilet ulgowy dla młodzieży do 18 r.ż. w cenie 10 zł lub bilet zbiorczy na dwa spektakle „Różowa skarpetka” + „Filip z konopi” w cenie 16 zł.
Zapraszamy!