Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

L.A.S. w Sali Kameralnej

11 marca 2017 ||20:00 - 23:00

W sobotę 11 marca w amfiteatrze w Ostródzie wystąpi formacja L.A.S. Jest to nowy projekt Jacka Lachowicza, muzyka znanego z takich zespołów jak Ścianka i Lenny Valentino. L.A.S. wydał właśnie nową płytę pt. „Mieszany”.

„Znakomite kompozycje i aranże to coś, czego w polskiej muzyce pop wciąż jest za mało. „Mieszanego” słucha się z przyjemnością. Muzycznie ta płyta nie ma słabych punktów.” – pisał o ostatnim wydawnictwie L.A.S.-u Jacek Świąder (wyborcza.pl), a my z radością zapraszamy na koncert, na którym usłyszycie ten właśnie materiał! Występowi towarzyszyć będą wizualizacje!!!

L.A.S. to skrót od Lachowicz Audio System. Jacek Lachowicz (współzałożyciel kultowej Ścianki) to kompozytor, producent, klawiszowiec, a w przypadku L.A.S. także wokalista – uruchomił ten szyld płytą „Szum” trzy lata temu.

Drugi album formacji pt. „Mieszany” kontynuuje zapoczątkowany na pierwszej płycie synt-popowy charakter piosenek. Znajdziemy tu 11 utworów, z których pierwszy pt. „To teraz” ukazał się jako singiel jeszcze w 2015r.
Brzmieniowo L.A.S. rozwija mocno elektroniczny klimat, wręcz taneczny, zaś tekstowo eksploruje obszary związane z umieszczeniem człowieka/bohatera w środowisku/przyrodzie. Ostatni singiel pt. „Nuda” opowiada o codziennych wyborach związanych z podejmowaniem działań/decyzji, które pomagają przeżyć coś więcej – „by nie cierpieć już…”.

Za współprodukcję odpowiedzialny jest – podobnie jak przy poprzednim albumie – Andrzej Izdebski. Gościnnie na płycie wystąpił Olek Klepacz (Formacja Nieżywych Schabuff).

Sala Kameralna amfiteatru w Ostródzie, 11 marca (sobota), godz. 20.00, bilety 15/20 zł do nabycia przed koncertem. Szczegóły:
link do największego przeboju https://www.youtube.com/watch?v=ft02YxoknaU
najnowszy klip https://www.youtube.com/watch?v=BWdPyqqs11A&feature=youtu.be
wywiad z Czwórki https://www.youtube.com/watch?v=UvvWdvGUluE
link do ostatniego klipu https://www.youtube.com/watch?v=mHVFdN6HIHE

Details

Date:
11 marca 2017
Time:
20:00 - 23:00

Organizer

CK Ostróda
Phone
89 6709071
Email
ck@ck.ostroda.pl
View Organizer Website

Venue

Sala Kameralna w amfiteatrze
Mickiewicza 17A
Ostróda, warmińsko-mazurskie 14-100 Poland
+ Google Map
Phone
896709071

Partnerzy

Skip to content